Новости проекта
Перенос и удаление уроков
Внесение изменений в личные данные
Важная информация
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 30 человек

ЭКЗАМЕНЫ-2019

Дата: 23 мая 2019 в 14:45, Обновлено 23 мая 2019 в 14:53

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

 ў 2018/2019 навучальным годзе

IX кла

Дата

Пачатак экзамену

Прадмет

Форма правядзення экзамену

Кабінет

4 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

8

6 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

8

8 чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай форме (дыктант) 

8

Расклад кансультацый

па вучэбных прадметах,

па якіх праводзяцца выпускныя экзамены

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

 ў 2018/2019 навучальным годзе

Назва прадмета

Клас

Дата

Пачатак кансультацыі

Прозвішча настаўніка

матэматыка

9

1  чэрвеня

3 чэрвеня

9.00

Шылава С.В.

беларуская мова

9

31мая

5 чэрвеня

14.30

9.00

Рэмізевіч А.Э.

руская мова

9

7 чэрвеня

9.00

Кірсякова М.А.

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацы ў 2018/2019 н. г.

Дата

Клас

Вучэбны

прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

Прозвішча, імя, імя па бацьку

4 чэрвеня

IX

матэматыка

старшыня

Раманоўская А.М.

дырэктар

гісторыя,

грамадазнаўства

першая

члены камісіі:

Шылава С.В.

настаўнік

матэматыка, фізіка

першая

Сцепаненка Л.М.

настаўнік

матэматыка

першая

6 чэрвеня

IX

беларуская мова

старшыня

Раманоўская А.М.

дырэктар

гісторыя,

грамадазнаўства

першая

члены камісіі:

Рэмізевіч А.Э.

настаўнік

беларуская  мова і літаратура

вышэйшая

Кірсякова М.А.

настаўнік

руская  мова і літаратура, беларуская  мова і літаратура

вышэйшая

8 чэрвеня

IX

руская мова

старшыня

Раманоўская А.М.

дырэктар

гісторыя,

грамадазнаўства

першая

члены камісіі:

Кірсякова М.А.

настаўнік

руская  мова і літаратура, беларуская  мова і літаратура

вышэйшая

Зеніна В.С.

настаўнік

руская  мова і літаратура

без катэгорыі

 

Телефоны для обращения граждан по вопросам организации и проведении выпускных экзаменов в учреждениях образования

в 2018/2019 учебном году

Главное управление по образованию

Минского областного исполнительного комитета

Апранич Татьяна Валентиновна

начальник главного управления по образованию

Минского областного исполнительного комитета

тел. 500 42 26

Филистович Софья Петровна

первый заместитель начальника главного управления по образованию

Минского областного исполнительного комитета

тел. 500 41 63

Управление по образованию, спорту и туризму Пуховичского районного исполнительного комитета

Шестакова Елена Александровна

заместитель начальника управления по образованию, спорту и туризму

Пуховичского районного исполнительного комитета

тел. 801713 47 732

Рощина Татьяна Викторовна

главный специалист управления по образованию, спорту и туризму

Пуховичского районного исполнительного комитета

Тел. 801713 35 522

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.